Menu Zamknij

Menu

Restauracja Margit – Kraków

Restauracja Margit to jeden z najbardziej klimatycznych lokali na kulinarnej mapie Krakowa. To miejsce z duszą, które zachwyci każdego. Nasz lokal polecany jest zwłaszcza tym osobom, które są miłośnikami kuchni polskiej – mięs, pierogów, placków ziemniaczanych i innych tradycyjnych potraw. Jest ona serwowana przez naszych znakomitych kucharzy. Dbając o dobrą jakość proponowanych w lokalu dań, współpracujemy z najlepszymi lokalnymi dostawcami. Dzięki temu mamy pewność i gwarantujemy, że oferowane przez nas potrawy są smaczne, co potwierdzają także opinie zadowolonych Gości.

Bogate menu

W naszym menu każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim:

  • pierogi,
  • placki ziemniaczane,
  • naleśniki,
  • dania rybne.

Serwujemy także potrawy, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Na szczególną uwagę zasługuje pierś z kaczki pieczona z jabłkami karmelizowanymi i kopytkami, a także żeberka marynowane w miodzie i chilli. Latem zapraszamy na znakomite desery, których mogą Państwo skosztować w naszym ogródku mieszczącym do 45 osób.

Restauracja Margit dysponuje kilkoma salami, w których mogą Państwo także zorganizować przyjęcia okolicznościowe takie, jak: obiad weselny czy chrzciny. Jeżeli są Państwo zainteresowanie tą ofertą, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w celu ustalenia dokładnych szczegółów.

Nasz lokal znajduje się przy ulicy Chłopickiego 3 w Krakowie. Zapraszamy!

Menu restauracji Margit Kraków
Placki ziemniaczane w Restauracji Margit w Krakowie