Menu Zamknij

Stypy / Konsolacje

Stypy i konsolacje – Restauracja Margit Kraków

Odejście bliskiej osoby zawsze związane jest ze smutkiem i żalem. To jednocześnie wyjątkowy czas zadumy, który powinien być poświęcony rodzinie. Niestety bardzo często w pędzie codziennego życia stypy są jedyną okazją do spotkań w tak licznym gronie. Dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na konsolacje organizowane w lokalach.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w tym trudnym czasie organizacja przyjęcia pożegnalnego schodzi na drugi plan. Dlatego wszystkimi kwestiami organizacyjnymi dotyczącymi stypy zajmują się nasi pracownicy. Wystarczy, że zarezerwują Państwo termin oraz zdecydują się na konkretny zestaw menu z naszej oferty. Proponujemy dania kuchni polskiej bazujące na lokalnych produktach, dostarczanych przez zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Zapewniamy konsolacje w bardzo spokojnej, nastrojowej atmosferze. Klimatyczne wnętrza naszego lokalu sprzyjają zadumie i podkreśleniu wzniosłości chwili, w której rodzina przeżywa trudne momenty. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Każda organizacja tego typu spotkania jest dla nas ważnym wydarzeniem, podobnie, jak dla Państwa.

stypy kraków

Konsolacje w kameralnym gronie

Nasza restauracja dysponuje kilkoma salami, dzięki czemu możemy dopasować miejsce do ilości osób biorących udział w stypie. Mają Państwo wybór zarówno kameralnych sal do 15 osób,  nieco większych jak sala kominkowa do 36 osób, istnieje również możliwość zarezerwowanie całej restauracji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją stypy w restauracji Margit, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w celu zarezerwowania terminu i ustalenia niezbędnych szczegółów.

Restauracja Margit zajmuje się także organizacją innych przyjęć okolicznościowych takich jak wesela czy chrzciny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.