Menu Zamknij

Obiad weselny Kraków

Przyjęcie weselne lub obiad weselny Kraków

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń dla dwóch osób, które chcą wspólnie spędzić życie. Celebrowanie tego wzniosłego momentu zazwyczaj wiąże się z organizacją przyjęcia weselnego. Zdarza się jednak, że Młoda Para pragnie świętować wyłącznie w gronie rodzinnym. Dla takich osób przygotowaliśmy specjalną ofertę, jaką jest obiad weselny w Restauracji Margit.

Coraz częściej młode osoby rezygnują z hucznego przyjęcia na rzecz kameralnego poczęstunku dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Nasz lokal udostępnia kilka sal o różnej wielkości, dzięki czemu możemy dopasować ich wielkość do liczby Państwa Gości. To, co wyróżnia naszą restaurację, to bardzo klimatyczne, eleganckie aranżacje, które są doskonałym uzupełnieniem tej ważnej chwili.

Przyjęcie weselne w Restauracji Margit z pewnością na długo zapadnie w pamięci zaproszonych Gości, ponieważ będzie wyjątkowe. Nietuzinkowa lokalizacja, eleganckie wnętrza, wykwintne menu i profesjonalny serwis kelnerski – to zaledwie kilka powodów, dla których warto zorganizować wesele w naszej restauracji. A jest ich znacznie więcej!

obiad weselny kraków

Wesele w restauracji – kompleksowa oferta

Wesele w restauracji to bardzo wygodne rozwiązanie, którego wybór przenosi wiele obowiązków związanych z kwestiami organizacyjnymi na nasz personel. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy doskonałe menu bazujące na potrawach kuchni polskiej. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dania są najwyższej jakości. Na życzenie naszych klientów istnieje możliwość dopasowania menu do indywidualnych oczekiwań. Wystarczy tę kwestię ustalić z naszymi pracownikami i szefem kuchni.

przyjęcie weselne kraków - Restauracja Margit

Przyjęcie weselne to nie tylko menu, to także aranżacja i dekoracja sali, dekoracja stołów oraz desery. Decydując się na wesele w Restauracji Margit nie musicie Państwo troszczyć się absolutnie o nic. Nasz Zespół przygotuje salę weselną zgodnie z Państwa oczekiwaniami, a zaprzyjaźniona cukiernia dostarczy najsmaczniejszy tort w całym Krakowie. Marzy się Państwu oprawa muzyczna? To także żaden problem. Muzyka jest nieodłącznie związana z naszą restauracją, dzięki czemu możemy zaproponować oprawę muzyczną przyjęcia weselnego na żywo. Współpracujemy w tym zakresie ze znanymi i cenionymi zespołami specjalizującymi się muzyce instrumentalnej.

Nie tylko przyjęcia weselne

Obiad weselny to tylko jedna z usług oferowanych przez nasz lokal. Organizujemy także inne przyjęcia okolicznościowe: chrzcinybankiety oraz stypy. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia odpowiedniego terminu oraz ustalenia wszelkich szczegółów.