Obiad Weselny

Przyjęcie lub obiad weselny – Kraków

obiad weselnyŚlub to jedno z najważniejszych wydarzeń dla dwóch osób, które chcą wspólnie spędzić życie. Celebrowanie tego wzniosłego momentu zazwyczaj wiąże się z organizacją przyjęcia weselnego. Zdarza się jednak, że Młoda Para pragnie świętować wyłącznie w gronie rodzinnym. Dla takich osób przygotowaliśmy specjalną ofertę, jaką jest obiad weselny w Restauracji Margit.

Coraz częściej młode osoby rezygnują z hucznego przyjęcia na rzecz kameralnego poczęstunku dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Nasz lokal udostępnia kilka sal o różnej wielkości, dzięki czemu możemy dopasować ich wielkość do liczby Państwa Gości. To, co wyróżnia naszą restaurację, to bardzo klimatyczne, eleganckie aranżacje, które są doskonałym uzupełnieniem tej ważnej chwili.

Wesele w restauracji – kompleksowa oferta

Wesele w restauracji to bardzo wygodne rozwiązanie, którego wybór przenosi wiele obowiązków związanych z kwestiami organizacyjnymi na nasz personel. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy doskonałe menu bazujące na potrawach kuchni polskiej. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dania są najwyższej jakości. Na życzenie naszych klientów istnieje możliwość dopasowania menu do indywidualnych oczekiwań. Wystarczy tę kwestię ustalić z naszymi pracownikami i szefem kuchni.

Obiad weselny to tylko jedna z usług oferowanych przez nasz lokal. Organizujemy także inne przyjęcia okolicznościowe: chrzciny, bankiety oraz stypy. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia odpowiedniego terminu oraz ustalenia wszelkich szczegółów.

Powered by JS Network Solutions