Menu Zamknij

Bankiety

Bankiety i przyjęcia rodzinne – Restauracja Margit Kraków

Restauracja Margit to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia rodzinnego. Jeżeli planują Państwo uczcić istotną dla rodziny okazję, konieczna jest odpowiednia atmosfera oraz najlepsza kuchnia. Ważne dla naszych Gości wydarzenia są równie ważne dla nas. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zorganizowane w naszym lokalu bankiety spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.
Nasz wykwalifikowany personel dba o to, aby każde wydarzenie odbywające się w Margit było dopięte na ostatni guzik. Ważne są dla nas najdrobniejsze szczegóły, na które często nasi Goście nie zwracają uwagi ze względu na brak czasu.
Przyjęcia - Restauracja Margit Kraków

Przyjęcia rodzinne oraz ich charakter mogą być podkreślone przez dobór specjalne skomponowanego menu. Nasza restauracja oferuje dania kuchni polskiej. Dbamy o jakość produktów, z których nasi kucharze tworzą prawdziwe dzieła sztuki, dopieszczając tym samym podniebienia Gości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu nasze dania doceniane są zarówno przed młodszych, jak i starszych klientów.

Przyjęcia rodzinne w naszym lokalu mogą być zorganizowane na wybraną przez Państwa liczbę osób. Mamy doświadczenie zarówno z kameralnymi bankietami, jak i większymi przyjęciami okolicznościowymi – chociażby takimi jak chrzciny czy wesela. Do dyspozycji naszych Gości możemy oddać:
  • salę barową, gdzie dostępne są miejsca dla 15 osób,
  • salę główną z miejscami dla 20 osób,
  • salę kominkową, która przewiduje miejsca dla 36 osób,
  • patio na 15 osób,
  • salę VIP, gdzie znajdują się miejsca dla 16 osób,
  • ogródek letni mieszczący 45 osób.

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją przyjęcia rodzinnego w naszym lokalu, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, z którymi ustalone zostaną wszelkie szczegóły i zarezerwowany termin tego wydarzenia.

bankiety - przyjęcia rodzinne Kraków