Menu Zamknij

Chrzciny Kraków

Chrzciny Kraków - Przyjęcia okolicznościowe w Krakowie

Chrzciny to jedno z najważniejszych wydarzeń nie tylko dla samych rodziców i dziecka, ale także dla całej rodziny. Właśnie z tego powodu wymagają one odpowiedniej oprawy
i organizacji przyjęcia, które na długo pozostanie w pamięci Gości. Nie zawsze jednak młodzi rodzice mają wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić go na długie przygotowania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasza restauracja oferuje między innymi organizację przyjęć z okazji chrztu. Margit to doskonała restauracja na chrzciny.

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji imprez tego typu przekłada się na zadowolenie klientów, którzy do tej pory nam zaufali. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, wysłuchujemy sugestii klientów i staramy się zrobić wszystko, aby ich oczekiwania zostały spełnione.

restauracja na chrzciny kraków

Chrzciny – menu na przyjęcie

W naszym lokalu proponujemy Państwu dania kuchni polskiej. Nasi kucharze przygotowują potrawy z najlepszej jakości składników, co przekłada się bezpośrednio na ich smak. Współpraca ze stałymi dostawcami sprawia, że bazujemy na lokalnych produktach.
W każdym przypadku istnieje jednak możliwość ustalenia indywidualnego menu na chrzciny. Wystarczy, że przedstawią Państwo swoje propozycje, a my zajmiemy się całą resztą.

To, co wyróżnia restaurację Margit, to przede wszystkim bardzo eleganckie i stylowe wnętrze. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy kilka sal. Każda z nich przeznaczona jest na inną liczbę Gości, dlatego planując wydarzenie, uwzględniamy tę kwestię w taki sposób, aby czuli się Państwo komfortowo.

Klienci decydują się na wybór naszego lokalu również ze względu na dobrą lokalizację. Restauracja Margit znajduje się w mieście Kraków przy ulicy Chłopickiego 3.

Jeżeli chcą Państwo zorganizować chrzciny lub inne przyjęcia rodzinne w naszej restauracji, zapraszamy do kontaktu z pracownikami w celu rezerwacji terminu oraz ustalenia wszelkich szczegółów wydarzenia.